Demi Rose kërkon partner përmes rrjeteve sociale

0

Pak javë më parë rrëfeu se ndjehesh shumë mirë “single” dhe se i ishte përkushtuar tërësisht karrierës si modele.

Por tani, Demi Rose duket se është vënë në kërkim të një partneri afatgjatë dhe këtë ka nisur ta bëjë përmes rrjeteve sociale.

22-vjeçarja është bërë pjesë e rrjetit “Huggle”, një platformë për njohje të reja online. E për të reklamuar veten, Demi postoi në Instagram një faksimile të profilit të saj në këtë rrjet social duke sqaruar të gjithë ndjekësit se nuk ishte regjistruar aty për “aventurë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here