Dashuria e paligjshme këtij burri po i sjellë telashe të mëdha. Lexojeni historinë

0

Një burrë 39-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun’” historinë e tij erotike me miken më të mirë të gruas së tij. Ai ka thënë se kishte filluar lidhjen me të për shkak se i mungonte seksi, por tani ajo po e kërcënon se nëse nuk e vazhdon lidhjen me të, do t’i tregojë gruas së tij.

Më poshtë lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Shoqja e përbashkët me gruan time dhe unë, kishim një marrëdhënie sekrete për dy muaj.

Unë vërtetë dua të dal nga kjo, por ajo po më kërcënon se do t’i tregojë gruas sime, nëse nuk vazhdoj.

Unë jam 48 vjeç dhe gruaja ime është 39 vjeç.

Ne kemi një djalë prej 18 vjeç që jeton me të dashurën e tij, pasi shtëpia e familjes së saj është më afër kolegjit të tij.

Jeta jonë seksuale ka qenë e mërzitshme për një kohë dhe gruaja ime sinqerisht nuk shqetësohet nëse kemi marrëdhënie seksuale apo jo.

Kur e bëjmë, ajo pëlqen ta bëjmë shpejt dhe kjo nuk më duket aspak domëthënëse.

Ajo pëlqen të ma marrë gojë, por refuzon ta japë atë për mua dhe seksi oral mbaron brenda minutës.

Disa muaj më parë një shoqe e përbashkët e jona ishte drejt divorcit.

Po përjetonte një periudhë të vështirë dhe ajo filloi të qëndrojë gjatë tek ne në fundjavë.

Kur ajo ishte akoma me burrin e saj, të katërt dilnim për të pirë. Ajo është 41 vjeç.

Një natë ajo tha se nuk i mungon burri i saj, por i mungon seksi.

Për habinë time, gruaja ime sugjeroi që ajo të takohej me ne, pasi ajo ishte e sigurtë se unë do të doja.

Ishte një përvojë mahnitëse, e cila mbaroi duke bërë seks unë me miken tonë.

Gruaja kishte shkuar për të fjetur në dhomën e gjumit, derisa ne vazhdonim seksin.

Të nesërmen në mëngjes e çova miken në shtëpi dhe ajo donte që ne të vazhdonim rregullisht takimin për seks.

Isha për këtë dhe fillova të shkoj në shtëpinë e saj pas punës tre netë në javë.

Pastaj diçka ndryshoi.

Ajo tha se kishte takuar një tjetër djalë dhe filloi të bënte marrëdhënie seksuale me të.

Menjëherë fillova të largohem.

E dija që nuk doja të përfshihesha më.

I bëra arsyetimet e mia dhe u largova.

Por disa ditë më parë kam marrë një tekst të frikshëm, ku thoshte se nuk e sheh më djalin tjetër dhe nëse nuk pranoj të vazhdojë me lidhjen tonë, ajo do ti tregojë gruas sime.

Gruaja ime filloi dyshime një kohë më parë pasi nuk po kërkoja shpesh seks.

Unë jam betuar se nuk e kam parë shoqen e saj më. Jam në një rrëmujë të vërtetë.

Përgjigja e psikologes:

Ju e keni kuptuar se dëshironi të shpëtoni martesën tuaj, por keni vazhduar të shihni këtë grua dhe kjo I ka bërë gjërat më keq.

Tregojeni se ka qenë e mrekullueshme (për t’i zbutur ndjenjat e saj), por që nuk mund t’i jepni fund martesës tuaj, ju nuk jeni të drejtë për të, pasi ajo është e gatshme për një marrëdhënie tjetër.

Qëndro i forte, por i sjellshëm.

Mos u dobësoni – dhe ajo duhet të kuptojë se ajo nuk ka asgjë për të fituar duke shkatërruar miqësinë e saj me gruan tuaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here