Dalin pamjet nga fejesa e Eni Koçit dhe Genc Prelvukajt

0

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi qenkan fejuar në fshehtësi dhe kanë pritur deri sot për të bërë të ditur lajmin e bukur. 

Me një dekor shumë romantik, këngëtari është ulur në gjunjë dhe i ka propozuar për martesë partneres së tij.

“Momenti më i bukur, në Plavën e bukur, me të bukuren time. 03.11.2018. Eni Koçi po mendonte se skena u ndërtua për ‘photoshooting”,-ka shkruar ai duke treguar të fshehtat e propozimit.

Të njëjtat foto i ka publikuar edhe Eni duke shprehur emocionin me disa ‘emoji’. Çifti i njohur i showbiz-it e kanë bërë publike lidhjen e tyre pak kohë më parë, megjithëse dyshimet kanë qenë të forta prej kohësh.

Kohët e fundit detaji i unazës në gishtin e këngëtares u vu re nga shumë media të cilat hodhën dyshime për një fejesë të mundshme, por deri sot asgjë nuk ishte pranuar publikisht nga çifti. Tashmë pritet vetëm dita e dasmës!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here