Christina Aguilera, qenit të saj të ngordhur: “Ti ishe fëmija im i parë, para se të kisha fëmijë”

0

Christina Aguilera ka bërë një shkrim emocional për qenin e saj të dashur, Stinky, i cili ka ngordhur.

Këngëtarja 37-vjeçare shfrytëzoi Instagramin për të postuar një video me foto të qenit, me këngën e Kendrick Lamar “Loyalty”, në sfond.

“Ti ishe rruga ime përmes udhëtimeve, fëmija im i parë para se të kisha fëmijë. Një dhe i vetëm përgjithmonë. Pusho i qetë Stinky”, shkroi këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here