Ceremoni e veçantë e martesës së Labit (FOTO)

0

Pas pak pritet të filloj ceremonia e dasmës së Labit.

Ai dhe Qendresa Bajrami po i japin fund beqarisë sot me rastin e ditëlindjes së moderatorit të njohur.

Emisioni n’ZOOM gjendet në stacionin e trenit në Prishtinë ku tani pritet të niset treni për në Pejë.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here