Ideja e tyre është të kenë një foshnje! Që kur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u rikthyen në takime të herëpashershme pas martesave të pasuksesshme me Justin Theroux dhe Angelina Jolie, ata mësohet të kenë folur për të pasur një fëmijë së bashku.

Brad dhe Jen duken të lumtur teksa shohin një të ardhme të re së bashku pas ndarjes në martesën e tyre të parë, por Angie është tmerrësisht e nervozuar nga ky lajm.

Mediat amerikane shkruajnë se Angelina jo vetëm është lënduar shumë nga Bradi që dëshiron të ndërtojë një familje me Jenin shumë shpejt pas ndarjes së tyre, por ajo gjithashtu “nuk mund të besojë se kjo po ndodh”. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se është ajo që i dha fund gjërave me bukuroshin e kinematografisë.

Aktorja 42-vjeçare paraqiti divorcin në shtator 2016 pas një incidenti në një aeroplan privat gjatë të cilit Brad pretendohej se u përplas fizikisht me djalin më të madh të çiftit, Maddox.

“Ky vendim u mor për shëndetin e familjes”, tha në atë kohë përfaqësuesi i Angelinës. Që atëherë, Bradi është përpjekur ta rifillojë jetën e tij, që do të thotë të lejojë Jen të kthehet me të. Dyshja – e cila u martua në vitin 2000 dhe u divorcua në vitin 2005 – nuk mund të presë më për të filluar një kapitull të ri në marrëdhëniet e tyre.

Një mik i Jen i tha “In Touch” se ata u rilidhën gjatë kohës që martesat e tyre u trazuan. “Është sikur fati i solli ata sërish së bashku, dhe patjetër që mund t’i shohim ata të kenë një fëmijë bashkë”, zbuloi i brendshmi.

Nga Jen i mohuan akuzat, ndërkohë që kampi i Brad nuk kishte asnjë koment. Edhe pse aktorja është 49 vjeçe, një nga të afërmit e saj i tha In Touch se ajo dhe Bradi “do të përpiqeshin” të lindin një fëmijë natyrshëm, por nëse kjo nuk funksionon, ata do ta konsideronin IVF. “Edhe nëse do të përkthehej në shumë muaj për të provuar IVF”, shpjegoi njeriu i brendshëm.

Sa për Angelinën, është e vështirë të thuash nëse ajo ndonjëherë do t’i japë bekimin e saj. Fatmirësisht, ajo ka shumë gjëra të tjera në jetën e saj për ta tërhequr atë nga jeta e re e Bradit duke përfshirë rritjen e gjashtë fëmijëve të tyre – Maddox, 16, Pax, 14, Zahara, 13, Shiloh, 11, dhe binjakët, Vivienne dhe Knox .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here