Ka dal për një shëtitje në LA. Këngëtarja Bleona Qereti me vete kishte edhe qenushin e saj, pa të cilin duket se nuk del askund.

Por, ajo që në fakt bie në sy është veshja e saj.

Kombinimi i dy ngjyrave, kuq e zi kanë nxjerrë një Bleonë tejet elegante dhe shumë atraktive njëkohësisht!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here