Bieberi nuk i ndahet modelueses

0

Këngëtari Justin Bieberi dhe modeluesja e famshme Hailey Baldwin fundjavën që lamë pas kanë qëndruar së bashku në Miami.

“Sapo mbërritën në Miami, të dy nuk mund të ndaheshin nga njëri-tjetri për asnjë sekondë”, ka treguar një burim për “E! News”. Këngëtari dhe modeluesja kanë deklaruar se janë single dhe thjesht po përpiqen ta forcojnë shoqërinë e tyre duke kaluar një fundjavë ndryshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here