Bebe Rexha ndryshon look

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila çdo ditë e më shumë po korr suksese në fushën e muzikës, ka vendosur të ndryshojë look.

Këngëtarja prej kohësh ju kishte qëndruar besnike zgjatjes së flokëve me ‘extension’ ose modelit ‘bob haircut’ dhe tani vjen me një ndryshim të papritur.

Bebe i ka shkurtuar deri tek veshi për t’ju përshtatur trendit të fundit dhe ka vënë dy karfica me ngjyra për kombinim.

Ky ndryshim duket se ju ka pëlqyer shumë fansave të saj, të cilët e komplimentojnë për zgjedhjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here