Bebe Rexha dhe Dua Lipa kërcejnë vallen shqiptare në mes të Spanjës

0

Së fundmi këngëtari i njohur Drake ka sjell këngën ‘Mia’ në bashkëpunim me këngëtarin latin Bad Bunny, këngë e cila ka qënë shumë e suksesshme, duke arritur 173 milion klikime në Youtube.

Mirëpo këngëtaret Bebe Rexha dhe Dua Lipa e kanë sjellë këngën në një version ndryshe nga se ajo kërcehet.

Dhe këtë sapo na e tregoi këngëtarja Bebe Rexha në një video të postuar në profilin e saj në Instagram,ajo së bashku me Dua  Lipën shihet duke kërcyer  ritmet e kësaj këngë me valle shqiptare.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here