Avioni përplaset me helikopterin në ajër

0

Një avion i vogël është përplasur me një helikopter në ajër.

Pamjet të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë përplasjen e helikopterit Robinson R22 dhe një Piper PA-28 në aeroportin e Clearwater Airport në Florida.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here