15 C
Pristina
E mërkurë - 20 Qershor, 2018

rexhep

11175 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Xherdan Shaqiri nuk ia ka frikën Serbisë

Xherdan Shaqiri është shprehur optimist para sfidës me Serbinë, duke thënë se Zvicra nuk ia ka frikën asnjë skuadre. “Unë nuk mendoj se ka shumë...

Telashet me bankën e shtyen 67 vjeçarin të kryejë vetëvrasje në sy të policisë

Mëngjesin e së hënës në shtëpinë e Ismet Zekës, në lagjen ‘Dardania’ të Gjilanit, kishin zbarkuar njësitet policore, të shoqëruar nga Përmbaruesit Privatë, për...

FFK: Logoja ishte zgjedhur nga Fadil Vokrri dhe nuk mund të ndërrohet brenda dy...

Një numër simbolik i disenjatorëve dhe qytetarëve kanë protestuar sot para selisë së Federatës së Futbollit të Kosovës, në shenjë pakënaqësie për logon e...

Feim Hoxha, sekretar i Këshillit Kombëtar për parandalimin e dhunës në sport

Kujtim Gashi, ministër i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka njoftuar sot se ka emëruar Feim Hoxhën, si sekretar të Këshillit Kombëtar për...

Ethet e Botërorit, shumica e liderëve tanë politik e përkrahin Zvicrën

Liderët politikë po e përcjellin Botërorin “Rusia 2018” dhe kanë të preferuarit e tyrë në garë. Për Gazetën Express, Kadri Veseli, Behgjet Pacolli, Fatmir...