15 C
Pristina
E mërkurë - 12 Dhjetor, 2018

rexhep

15249 POSTIME 0 KOMENTET

Shqipëria dhe Kosova, në një grup

Të fundit

Deklarata e Kryemadhit, reagon Rama: Doktoresha e shkencave e paska gdhirë

Pas deklaratës së kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit, ka reaguar kryeministri Edi Rama. Nëpërmjet një postimi në Twitter Rama ironizon Kryemadhin, duke...

Kryemadhi: LSI gati amendamentet për 8 kërkesat e studentëve

Në një deklarate urgjente për mediat, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka kërkuar që t’i jepet zgjidhje studentëve, ndërsa tha se LSI...

Ushqime dhe fruta, si e kaluan natën te kryeministria protestuesit

Edhe pse protesta e djeshme e studentëve u nda në tre grupime, përqendrimi më i madh ishte tek selia e kryeministrisë.

Raporti 24 orësh nga Policia e Kosovës

RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET  KRIMINALE PREZANTIM I RREMË/SPIUNAZH/FALSIFIKIM I DOKUMENTEVE Prishtinë 2018. Më 11.12.2018 pas hetimeve të zhvilluara është arrestuar një mashkull K/Shqiptar si i dyshuar...

SHBA mbështetje Republikës së Kosovës në të gjitha fushat

Shtetet e Bashkuara po vazhdojnë t’i japin mbështetje Republikës së Kosovës në të gjitha fushat. Kryeparlamentari Kadri Veseli derisa...