15 C
Pristina
E hënë - 18 Qershor, 2018

rexhep

11158 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Kane hero i ndeshjes, ia nxjerrë fitoren Anglisë në minutat e fundit

Anglia ka fituar falë një goli të shënuar nga Kane në minutat e fundit kundër Tunizisë. Pavarësisht se kishte lojën në dorë dhe dy herë...

Futbollistët e Arabisë Saudite shohin fundin me sy, avioni u kaplohet nga flakët

Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapluar nga...

Sami Lushtaku, Fatmir Limajt: Nuk po mundesh të krijosh as nëndegë në Skënderaj

Kryetari i Nisma Socialdemokrate Fatmir Limaj, gjatë hapjes së punimeve në degën së kësaj partie në Skenderaj, ka kujtuar kohën kur ka qenë ministër...

Raporti për vizat, më 28 qershor

Është paralajmëruar se në këtë muaj Komisioni Evropian do të dalë me raport për liberalizim të vizave për kosovarët. Ministri i Punëve të Jashtme të...

Adem Berisha është zgjedhur kryetar Vetëvendosjes në Malishevë

Adem Berisha është zgjedhur kryetar i Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Malishevë, në zgjedhjet e brendshme të LVV-së. Berisha ka qenë kandidat për kryetar komune,...