15 C
Pristina
E martë - 16 Tetor, 2018

rexhep

13944 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Khabib e sfidon Mayweatherin, ai shfaqet i gatshëm

Floyd Mayweather ka thënë se është i gatshëm të përballet me Khabib Nurmagomedov, pasi ky i fundit e ka ftuar për një duel. Boksieri i...

Ambasadori amerikan në Beograd, serbëve: Nuk është e “ashtuquajtur” Qeveri e Kosovës, Kosova është...

Ambasadori në largim i SHBA-ve në Beograd i është përgjigjur zyrtarëve serbë në lidhje me cilësimet që këta të fundit i kanë bërë asaj...

Në vend të Reshitajt, Fatmir Matoshi, në vend të Gashit, Ekrem Mustafa

Nënkryetari i AKR’së, Fatmir Matoshi ka konfirmuar se ai do të mbajë postin e ministrit të Planifikimit Hapësinor dhe Mjedisit, ku është ushtrues detyre,...

AKR e ka shkarkuar ministrin e Brendshëm, Bejtush Gashi, për shkak se “nuk ka...

AKR e ka konfirmuar shkarkimin e ministrit të Brendshëm, Bejtush Gashi. Ky i fundit është shkarkuar nga detyra e ministrit për shkak se gjatë...

Vuçiq: Disa partnerë të Serbisë, po punojnë me këmbë e duar që Kosova të...

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, ka thënë se disa partnerë perëndimorë të Serbisë, po punojnë me këmbë e duar që Kosova të bëhet anëtare...