15 C
Pristina
E hënë - 25 Mars, 2019

rexhep

17686 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Tyson Fury ndeshet me gjermanin Tom Schwarc, më 15 qershor

Ish-kampioni i botës në kategorinë e rëndë, britaniku Tyson Fury do të përballët me boksierin gjerman Tom Schwarz në Las Vegas më...

Kroacia humb në Budapest, presidentja kroate zhgënjehet

Kroacia ka humbur nga Hungaria në Budapest me rezultat 2:1. Kjo ka bërë që presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviq e cila ishte...

Shqiptari që ia kaloi Mesit

Dyqind prekje me topin e tenisit pa rënë në tokë dhe një test paraprak me “Los Blancos”. Flet Babai, Lulzim Balliu: Është...

Majko rrëfen telefonatën pak para sulmit të NATO-s ndaj Serbisë: “It is done”

Ish-kryeministri shqiptar në kohën e luftës së Kosovës, Pandeli Majko ka kujtuar 20-vjetorin e bombardimeve të NATO-s në ish-Jugosllavi.

Mbyti gruan me jastëk, pendohet 32-vjeçari

Një krim makabër në familje tronditi dje Gramshin, pasi në fshatin Grekan, 32-vjeçari Alket Hysa mbyti me jastëk bashkëshorten e tij.