15 C
Pristina
E enjte - 18 Tetor, 2018

rexhep

13985 POSTIME 0 KOMENTET

Horoskopi ditor-5 maj 2016

Të fundit

Agim Bahtiri: Shakira, do të performojë në hapje të urës mbi Ibër dhe ura...

Agim Bahtiri, kryetar i Mitrovicës së Jugut, ka deklaruar se Shakira, këngëtare e famshme botërore do të vijë dhe të përformojë në ceremoninë e...

Vuçiq, kërcënues: Largimi i UNMIK-ut na detyron të mbrojmë njerëzit tanë në Kosovë

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, tha të mërkurën se thirrja e SHBA për tërheqjen e misionit paqeruajtës të OKB-së nga Kosova do ta linte Serbinë...

Një prej të akuzuarëve për dhunimin e Vasfije Krasniqit, polic i Kosovës

Personi në foto – Jovica Dejanovic ish polic i Serbisë tash polic i Kosovës bashkë me Gjorgje Bojkovic janë dhunuesit e Vasfije Krasniqi Goodman...

Një muaj paraburgim për shantazhuesit, incizuan femrën në motel dhe i kërkuan 500 euro

Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti i Përgjithshëm Penal, duke vendosur sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore të Prizrenit, ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje...

Hashim Thaçi e Fatmir Limaj i kthehen miqësisë së vjetër

Presidenti Hashim Thaçi dhe zëvendëskryeministri Fatmir Limaj janë kthyer si në kohët e vjetra, kur çdo hap e bënin bashkë. Pas një përplasjeje pesëvjeçare, Limaj...