15 C
Pristina
E diel - 17 Shkurt, 2019

rexhep

16879 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Kosnett: Urime Dita e Pavarësisë Kosovë, SHBA-të do të jenë gjithmonë në anën tuaj

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett përmes një videoje ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Ai ka thënë...

“Arrestoni dhe këtë grua”, Paloka kërcënon policinë: Qelbësira, pleh do bëheni

Shoqërimi nga policia i dhjetëra protestuesve që morën pjesë në tubimin para Kryeministrisë, duket se ka lënë shije të hidhur në PD....

Thaçi, Haradinaj e kabineti qeveritar, së bashku në Prekaz

Në 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovë, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i shoqëruar nga kryeministri Ramush Haradinaj dhe gjithë kabineti qeveritar...

Ambasadorja Lama: Ne jemi të perkohshëm, Dardania është e përjetshme, e paprekshme, e hijshme

Një urim të veçantë me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës ka adresuar ambasadorja e vendit tonë në...

Ambasadori britanik: Mirëpresim edhe 111 vite miqësi Britani-Kosovë

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka uruar Kosovën për ditën e Pavarësisë. O’Connell ka thënë se Britania e...