15 C
Pristina
E mërkurë - 21 Nëntor, 2018

rexhep

14774 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Zbuloni shijen tuaj sipas Horoskopit

Ka një thënie latine që thotë: “Nuk ka asnjë diskutim në lidhje me shijet”. Dhe në të vërtetë për shijet nuk diskutohet sepse ato...

“Blindohet” Tirana, ushtria shqiptare tregon potencialin

Teksa vendet e rajonit si Serbia dhe Greqia janë kujdesur të tregojnë forcën e tyre ushtarake, duke organizuar madje edhe stërvitje me qindra trupa...

Hahn: Kryeministri hungarez Orban duhet të japë shpjegime për azilin politik të Gruevskit

Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban duhet të japë shpjegime nëse i jep azil politik ish-kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevski. Komisioneri evropian për Fqinjësi dhe Zgjerim,...

Kosova në fokus të mediave të huaja: E porsaardhur, por buzë kualifikimit në Euro...

Mediat botërore kanë raportuar për promovimin e Kosovës dhe sigurimin e një vendi në gjysmëfinale të Ligës së Kombeve, që i jep mundësi ta...

Zenelit i vdiq gjyshi para lojës, familjarët s’i treguan, ai u bë hero i...

Dje rreth orës 15:00 ka ndërruar jetë gjyshi i futbollistit të Përfaqësueses Arber Zeneli, nga Selaci i Mitrovicës. Metro ka komunikuar me të afërmit e...