15 C
Pristina
E mërkurë - 22 Gusht, 2018

rexhep

12710 POSTIME 0 KOMENTET

Horoskopi ditor-17 maj 2016

Borë në Serbi e Mal të Zi

Të fundit

AP: Rusia i ka dhënë Serbisë 6 avionë të prisht, megjithatë kjo tensionon Ballkanin

Agjencia amerikane e lajmeve Associated Press ka njoftuar për marrjen e dy avionëve luftarakë Mig – 29 rusë nga Forcat ajrore të Serbisë. AP ka...

Daçiç nga Rusia: Shqiptarët duan të vijnë deri në Nish

Çështja e korrigjimit të kufijve Kosovë-Serbi, por edhe e “Shqipërisë së Madhe” ka qenë një nga temat e prekura nga zv.kryeministri i parë dhe...

Gary Neville, më në fund e veshi bluzën e Shaqirit

Gary Neville ishte kritikuesi më i madh i Xherdan Shaqirit, pasi shqiptari u konsiderua një blerje mjaft cilësore e Liverpoolit. Ish-mesfushori i Manchester United në...

Therja e kurbanëve, në kushte joadekuate

Sot në vendin tonë por edhe në të gjithë botën myslimanët po festojnë Kurban Bajramin, festë kjo e cila njihet me therjen e kurbanit....

PAMJET nga aksidenti tragjik në Levan! Vdes shtatzëna, plagoset i mituri

Një grua shtatzënë ndërroi jetë në një aksident rrugor të ndodhur ditën e sotme në aksin Fier-Levan. E reja, 27-vjeçarja Majlinda Troka, ishte në...