7 C
Pristina
E diel - 22 Tetor, 2017

rexhep

7555 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

video

Vazhdon aksioni policor për kapjen e bandës së vëllezërve Habilaj (VIDEO)

Policia e Vlorës po vijon kontrollet në disa objekte dhe prona në pronësi të vëllezërve Habilaj, për kapjen e pjestarëve të kësaj bande, por...

Andrej Babiš fiton zgjedhjet në Çeki, krahasohet si kopja e Donald Trump- it

Republika Çeke është në prag të një ere të re populiste, pasi zgjedhësit mbështetën të shtunën një biznesmen miliarder, që ka ndezur paralelizmat me...

Nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve: Deri në orën 11:00 kanë votuar 10% e qytetarëve...

Mbi 182 mijë 40 votues kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të votuar deri në orën 11:00. Kështu ka bërë me dije gjatë...

Gjuriq përpiqet të ndikojë në zgjedhjet në Kosovë

Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovë, Marko Gjuriq, ka thënë që serbët në këto zgjedhje komunale do të vendosin për fatin e dhjetë...

Drejtori i Policisë së Kosovës flet për sigurinë gjatë ditës së zgjedhjeve (sot) në...

Ambasadori i SHBA-së në Kosovës, Greg Delawie së bashku me kryeprokurorin e Shtetit, Aleksandër Lumëzi dhe drejtorin e Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni kanë...