15 C
Pristina
E premte - 23 Shkurt, 2018

Agron Gashi

1395 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

SHBA: Zbulohet rasti më i madh i mashtrimit të të moshuarve

Departamenti amerikan i Drejtësisë njoftoi të enjten atë që e cilësoi si rasti më i madh i mashtrimit në historinë e Shteteve të Bashkuara...

Kualifikohen të mëdhatë, priten përballje “big” në fazën tjetër

Milani, Arsenali, Borussia e Dortmundit, Salzburgu, Marseille dhe Athletic Bilbao janë 6 skuadrat e fundit që u kualifikuan në raundin e 16-të më të...

Një polic vdes në përleshjet mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre rusë

Një polic ka gjetur vdekjen gjatë përleshjeve mes tifozëve të Athletico Bilbaos dhe Spartak Moskës. Para ndeshjes mes Athletic Bilbaos dhe Spartak Moskës, tifozët e...

Limaj: Për mua e rëndësishme është vetëm deklarata e presidentëve

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër i Kosovës, Fatmir Limaj, ka folur rreth mosmarrëveshjeve mes partive të vendit për Projektligjin për demarkacionin e kufirit...

Propozimi i LDK’së për ta ratifikuar nesër demarkacionin

Lidhja Demokratike e Kosovës ka lëshuar gjatë mbrëmjes një komunikatë për media, duke thënë se i ka ofruar zgjidhje koalicionit qeverisës për Demarkacionin. Gazeta...