2 C
Pristina
E martë - 12 Dhjetor, 2017

Agron Gashi

114 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Ja cilat janë vitaminat jetike për 40 vjeçarët

Çfarë të vjen ndërmend kur lexon për vitaminat? AgroWeb.org ju rekomandon t’i perceptoni ato si një ushtri të mirëfilltë ushqyesish që mbrojnë organizmin nga simptomat...

Netanyahu dhe Erdogan përplasen rreth Jerusalemit

Kryeministri i Izraelit ka thënë se palestinezët duhet të mësohen me realitetin, se Jerusalemi është kryeqyteti i Izraelit, në mënyrë që të lëvizin drejt...

Rusia fillon tërheqjen e trupave nga Siria

Rusia ka filluar tërheqjen e trupave të saj nga Siria, ka bërë të ditur Ministri i Mbrojtjes i Rusisë, Sergei Shigu. Presidenti Vladimir Putin ka...

Johannes Hahn: Kosova, kusht i Serbisë drejt BE-së

Bashkimi Evropian dje ka hapur kapitujt e rinj të bisedimeve për anëtarësim për Malin e Zi dhe Serbinë, vende këto për të cilat shefi...

Zaev arrin në Kosovë, Haradinaj e pret me tepih të kuq (FOTO)

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim kryeministrin e Maqedonisë, Zoran Zaev. Për nder të kryeministrit maqedonas është rreshtuar edhe garda e FSK-së Pas takimit kryeministrat...