15 C
Pristina
E premte - 19 Janar, 2018

PortaliOnline

21274 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Distria Krasniqi fiton ndaj Stangarit, lufton për medaljen e artë njësoj si Nora Gjakova

Distria Krasniqi e mposhti Anja Stangarin nga Sllovenia në gjysmëfinale në kategorinë deri 52 kilogramë. Edhe Nora Gjakova e ka siguruar të argjendtën dhe më...

Nora dhe Distria afër medaljeve

Distria Krasniqi nuk ka të ndalur në Grand Prix të Tunizisë. Xhudistja kosovare tashmë ka arritur në gjysmëfinale të kategorisë 52 kg. Distria Krasniqi në...

Kosova udhëheq në botë me përkrahjen ndaj Trumpit

Edhe pse mbështetja për lidershipin e SHBA ka rënë në shumicën e pjesëve të botës, sondazhi i fundit i Gallup tregon se kosovarët dhe...

Molliqaj-Kurteshit: Nuk po mbaj takime ilegale, a qëndron VV pas deklaratës tënde

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-sekretari i kësaj partie, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj akuzave që ia ka bërë Ismajl Kurteshi, i cili ka...

Australian Open, kualifikohen Nadal, Dimitrov e Cilic

Misioni i Rafael Nadal për të kapur finalen e madhe të Australian Open deri tani po rezulton më i thjeshtë sesa parashikohej. Tjetër fitore...