15 C
Pristina
E premte - 21 Shtator, 2018

PortaliOnline

24347 POSTIME 0 KOMENTET

Të fundit

Policia e Kosovës kampione në turneun ndërkombëtar “Gold Cup”

Policia e Kosovës është shpallur kampione në turneun ndërkombëtar “Gold Cup” ne Poreç të Kroacisë, ku në 10 takime, në një turne me përfaqësim...

Afro 100 thasë me mbeturina janë mblidhur tek stadiumi “Fadil Vokrri”

Afro 100 thasë me mbeturina kanë arritur të mblidhen sot tek stadiumi i kryeqytetit “Fadil Vokrri” në një aksion që u organizua në kuadër...

Haradinaj: “Rruga e lirisë ju kërkoi, sot iu kthyet Kosovës së lirë. Lavdi!”

Kryeministri Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga anëtarë të kabinetit qeveritar dhe bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe pranë arkivolit të, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi,...

Jahjaga shpërndan rrëfimin prekës të gruas që e dhunuan serbët në luftë

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka lexuar rrëfimin e një prej viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë. Është ky njëri...

Geci, akuza të rënda në drejtim të presidentit: Thaçi ka dhënë urdhër për vrasjen...

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka hedhur akuza të rënda në drejtim të presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, duke thënë...