Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj

0

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre.

Ndërsa ende nuk janë identifikuar dy të rinjtë që janë ekzekutuar, nga hetimet paraprake rezulton se ndaj tyre është bërë atentat.

Mbeten ende të paqarta shkaqet e ngjarjes, por policia ka mbërritur në vendngjarje duke nisur hetimet dhe për të zbardhur rrethanat e këtij krimi.

/ Top Channel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here