Arsenali do Arda Turan

0

Arda Turan nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës.

Klubi katalanas ia ka bërë të qartë dicka të tillë mesfushorit turk, i cili ka përfunduar në shënjestrën e Arsenalit, transmeton Super Sport. Topcinjtë kërkojnë të përforcohen me elementë cilësorë në këtë merkato dhe kanë gati një ofertë prej 30 milionë Eurosh për të marrë nga Barca, shërbimet e Arda Turan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here