Arrigo Sachi e ka pyetur Juventusin nëse mund ta durojë egon e Ronaldos

0

Legjenda e AC Milanit, Arrigo Sachi e ka pyetur Juventusin nëse mund ta durojnë egon e Ronaldos.

“Ne nuk jemi mësuar të kemi lojtarët më te mirë në Itali dhe Ronaldo është më i miri”, tha ai, raporton RTKLive.

“Urime për Juventusin kjo është gjë e mirë edhe për futbollin italian. Dyshimi im i vetëm është ngase Juventusi ka rregullat e njëjta për të gjithë lojtarët, kjo gjë duhet të ndodh edhe me Ronaldon, ndryshe do të këtë probleme”, përfundoi Sachi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here