Arbnora pozon në stadium, por shikojeni reagimin e këtyre dy burrave

0

Gjatë përballjes mes Ukrainës dhe Kosoves në stadiumin “Loro Boriçi” e pranishme në këtë ndeshje ishte edhe gazetarja sportive e RTK-së Arbnora Ademaj. Ish Miss Kosova ka publikuar dy foto para se te filloi ndeshja, por ajo që bije në sy janë dy tifoz të Kosovës të cilët nuk ia heqin sytë moderatores, e për hirë të së vërtetës vajza duket në këto foto shumë atraktive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here