Ambasadori amerikan në Tiranë i veshur si shqiptar, foto me drejtuesen bukuroshe të LSI-së

0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi priti në selinë e LSI-së në takimin e lamtumirës, ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu.

Kryetarja e LSI-së Kryemadhi ka falendëruar ambasadorin Lu dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës për mbështetjen e vazhdueshme që kanë dhënë për konsolidimin e demokracisë në Shqipëri.

Takimi ishte mjaft miqësor pasi ambasadori i SHBA-së ka dalë në fotografi me veshje tradicionale shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here