15 C
Pristina
E shtunë - 23 Qershor, 2018

Horoskopi

Horoskopi ditor – e shtunë, 16 qershor 2018

DASHI Dashuria do shkojë mjaft mirë gjatë kësaj dite. Ambienti në çift do jetë i ngrohtë dhe mjaft harmonik. Shfrytëzojeni sa më shumë që të...

Hororskopi ditor – e premte, 15 qershor 2018

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa përgjigjeve të mira që keni marrë ditëve të fundit. Dashuria...

Horoskopi ditor – e enjte, 14 qershor 2018

Dashi Do të fitoni betejat në punë, do të fitoni shumë para me iniciativat personale pavarësisht opozicioneve të forta që vijnë nga ambienti profesional. Kushtojini...

Horoskopi ditor – e mërkurë, 13 qershor 2018

Dashi Ditë shumë e këndshme për t’u jetuar kjo e sotmja. Do ndiheni për mrekulli në krahët e atij që dashuroni dhe do ndiheni gati...

Horoskopi ditor – e marte, 12 qershor 2018

Dashi Mos prisni asgjë nga kjo ditë, sepse në këtë mënyrë gjithçka që do t’ju ndodhë rastësisht, do t’ju duket më e bukur. Përkushtohuni seriozisht...

Horoskopi ditor – e hënë, 11 qershor 2018

DASHI Falë pozicionimit jo shumë të mirë të Venusit, në jetën tuaj sentimentale mund të lindin disa dyshime mbi partnerin. Në planin financiar do mund...

Horoskopi ditor – e diel, 10 qershor 2018

Dashi Mos u ndieni më në faj kur jeni ju të parët që nervozoheni. Kjo gjë nuk do të minojë aspak raportin tuaj, por binduni...

Horoskopi ditor – e shtunë, 9 qershor 2018

DASHI Ditë e kënaqshme dhe plot çmenduri në çift. Me pasion, ngrohtësi dhe pak mister do arrini atë që keni ëndërruar gjithmonë të përjetoni. Fatmirsisht...

Horoskopi ditor – e enjte, 7 qershor 2018

Dashi Sot do të keni vërtetë për të bërë shumë gjëra, të cilat do t’ia vlejnë. Gjatë pasdites përkushtojini argëtimit dhe fantazisë. Demi Mos kini turp të...

Horoskopi ditor – e mërkurë, 6 qershor 2018

DASHI Duhet të keni një sjellje të mirë me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, do të keni njohje interesante. Në aspektin financiar ju mund...

Të fundit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Bruksel

Me ftesë të Përfaqësueses së Lartë për Politikë të Jashtme dhe për Siguri të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka...

Huliganët serbë në Cyrih sulmojnë rëndë shqiptarin pasi ua mori flamurin e Kosovës që...

Ndeshja e mbrëmshme ndërmjet Serbisë dhe Zvicrës në Kupën e Botës “Rusia 2018” ka prodhuar tensione të mëdha ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve në shtetet...

“Shqiponja e Xhakës dhe Shaqirit irriton edhe Putinin”

Fitorja e Zvicrës një natë më parë 2-1 ndaj Serbisë u la në plan të dytë edhe nga mediat ndërkombëtare pas festimit të golave...

Unikkatil më 4 gusht në Durrës

Data 4 Gusht do e sjellë Unikkatilin në një koncert në trojet shqiptare. Data tashmë është konfirmuar nga vetë lideri i TBA përmes një...

Korab Shaqiri ka marrë mijëra sharje nga serbët, duke e menduar për vëlla të...

Pas përfundimit të ndeshjes Serbi-Zvicër, mesazhet e serbëve ishin të shumta. Përmes rrjeteve sociale, shumë nga VIP-at shqiptarë kanë pranuar mesazhe nga serbët duke i...