30 C
Pristina
E diel - 20 Gusht, 2017

Horoskopi

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 gusht 2017

Dashi  Çdo gjë do shkojë më së miri ndermjet jush dhe atij që keni në krah gjatë kësaj dite, madje do i zgjidhni me shumë...

Horoskopi ditor, e martë 15 gusht 2017

Dashi  Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja në lidhjen që keni do...

Horoskopi ditor, e hënë 14 gusht 2017

Dashi  Pas një periudhe jo shumë të mire për jetën tuaj në çift, marrëdhënia me partnerin/en do fillojë të përmirësohet. Do kaloni më shumë kohë...

Horoskopi ditor, e diel 13 gusht 2017

Dashi Në mëngjes Hëna në shenjën tuaj do ju mbështesë, por në drekë mund të keni disa luhatje humori. Ata që janë me pushime, do...

Horoskopi ditor, e premte 11 gusht 2017

Dashi Çdo dëshirë e juaja nuk mund të jetë një urdhër për personat që janë pranë. Kjo është arsyeja pse do të ndiheni keq, kur...

Horoskopi i ditës së sotme, e enjte 10 gusht 2017

Dashi Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk...

Horoskopi ditës së sotme, e mërkurë 9 gusht 2017

Dashi Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet...

Horoskopi ditor, e martë 8 gusht 2017

Dashi Dëshira për ndryshim do ju bëjë që të aspironi diçka tjetër dhe në jetën sentimentale do të ndiheni gati për të kthyer faqe. Shmangni...

Horoskopi ditor, e hënë 7 gusht 2017

Dashi Nëse keni fëmijë për të edukuar, do bënit mirë të koordinonit me partnerin/en tuaj, për një linjë të përbashkët, në mënyrë që raporti juaj...

Horoskopi ditor, 6 gusht 2017

Dashi Më në fund do e përmirësoni situatën tuaj në çift sot dhe do e shihni me optimizëm të ardhmen së bashku. Ata që e...

Të fundit

Dy modele e ngrisin temperaturën në plazhin e Dhërmiut (FOTO)

Ariola Marashi dhe Elena Lika, dy nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme të momentit, kanë ngritur temperaturat këtë fundjavë në plazhin...

Donald Trump rrezikohet të mbetet i vetëm në Shtëpinë e Bardhë

Qё pas deklarimeve tё diskutueshme tё Donald Trump-it lidhur me ngjarjet nё Charlottesville janё shtuar dorёheqjet nё shenjё proteste. Edhe mbёshtetёsit besnikё si Stephen...

Bashkësia Islame e Kosovës vendos çmimin për kurban në festën e Bajramit

Kryesia e Bashkësisë Islame e Kosovës, ka njoftuar për vazhdimin e traditës së tubimit dhe therjes së kurbaneve në dert ë festës së Kurban...

Qeveria e Islandës shpërblen me 5 mijë euro në muaj për ata që martohen...

Prej disa vitesh, qeveria e Islandës po ofron të ardhura mujore në masën e 5 mijë eurove, për të gjithë ata meshkuj që vendosin...

120 mijë pelegrinëve nuk u lejohet hyrja në Mekë

Gjatë kontrollit në gjashtë pika të posaçme të vendosura afër Mekës, në Arabinë Saudite, në këtë qytet nuk është lejuar hyrja e 120.000 personave...