128 vjeçari në Argjentinë jeton fshehtë që 70 vjet, akuzohet se është Hitleri

0

Në Argjentinë është zbuluar një person që mendohet se mund të jetë Adolf Hitleri. Vdekja e tij ka mbetur një mister për vite me radhë dhe shumë teori konspiracioni kanë qarkulluar, por zbulimi i burrit që është 128 vjeç i hedh poshtë të gjitha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here